Užpildykite ir išsiųskite paraišką arba paskambinkite prisijungimui online režime

Mūsų vadybininkai tvarko paraiškas 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę. Tam kad paskambinti, spauskite telefono ženklą

 


 

Reikalavimai vairuotojui ir automobiliui.

 

Turėti automobilį

Pajungiame visus norinčius

 

Telefonas arba planšetė

Planšetinio kompiuterio ar telefono buvimas „Android“

operacinėje sistemoje nuo 5.0.X versijos;

Noras užsidirbti

Uždirbkite iki 160 eurų per dieną

su laisvu grafiku.

 

 

Darbas Yandex Programėlėje Vilniuje

Suteikia galimybę kiekvienam vežėjui gauti neribotą užsakymų skaičių ir apmokėjimo už darbą garantiją. Tai šiuolaikinis servisas, kuris naudingas ne tik vartotojams, bet ir vairuotojams. Patogumas, greitas užsakymų apdorojimas, jų kiekis – tai pagrindiniai darbo Yandex komandoje privalumai.

Atlikę registraciją Yandex sistemoje, kurią Jūs galite atlikti mūsų įmonėje, Jūs gaunate naujas galimybes stabiliam uždarbiui. Pati registracijos procedūrą gana paprasta. Vairuotojas turi palikti paraišką prisijungimui mūsų interneto svetainėje. Pateikti paraišką galima taip pat telefonu. Palikus paraišką prisijungimui, reikia užpildyti savo asmeninius duomenis vartotojo asmeniniame kabinete Android mobiliajame priede Yandex Taksometras. Atlikus visas procedūras rekomenduojama pradėti darbą.

Prieš pradedant registraciją kaip oficialiam Yandex partneriui, reikia įsitikinti, kad Jūs atitinkate sekančius parametrus:

  • Turite prezentabilų automobilį. Ant automobilio neturi būti matomo pažeidimo, įvairių įlenkimų ir nubrozdinimų. Mašina turi būti prekinės išvaizdos. Automobilis turi būti ne senesnis kaip 2005-ųjų metų gamybos ir tvarkingas techniškai, su vairu kairėje pusėje.
  •  Automobilio naudojimo laikotarpis darbui Yandex turi būti ne mažesnis kaip 2 metai.
  • Programinė įranga, įdiegta išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Prieš pradedant pilnaverčiai naudotis Yandex servisu, kiekvienas automobilistas turi įdiegti savo mobiliajame prietaise Android serviso priedą.
  • Pajungti asmeniniame kabinete banko kortelę. Po registracijos mobiliajame priede, visi automobilistai privalo patvirtinti banko kortelę išmokoms gauti. Pajungus kortelę išmokoms gauti, naujo pertnerio registracijos procedūrą galima vadinti atlikta.

Yandex Taksometras ir jo privalumai

Mūsų įmonė siūlo visiems Vilniaus miesto automobilistams tapti oficialiais Yandex partneriais ir pradėti stabiliai uždirbti. Po kreipimosi į mūsų ofisą ir privalomos sutarties pildymo, Jūs galite užsiregistruoti Yandex mobiliajame priede. Tai trūks 5 – 10 minučių. Mes siūlome tokias darbo sąlygas:

  • Visi automobilistai savarankiškai pasirenka savo darbo grafiką.
  • Didelis užsakymų srautas, kurį galima gauti per 1 darbo dieną.
  • Stabilios išmokos kiekvieną savaitę

Registracija Yandex leidžia tapti oficialiu Yandex partneriu ir gauti galimybę gerai uždirbti. Automatinis užsakymų paskirstymas leidžia gauti papildomus klientus, kurie gali pasitaikyti pervežėjo kelionės maršrutu. Tai naudinga visiems vairuotojams, kurie yra įpratę dirbti sau, o ne sedėti vietoje laukiant užsakymo iš dispečerių.

 

Jeigu esate suinteresuoti tuo, kad pradėti darbą Yandex Vilniuje, reikiama darbo pradžiai informacija Jums yra pateikta. Įdiegus programėlę Yandex Taksometras galima pradėti darbą ir gauti pirmus užsakymus. Be to, darbas didelėje įmonėje leidžia gauti didžiulę patirtį šiuolaikiniuose klientų servisuose ir didelėje klientų bazėje. Gautos žinios pravers visiems automobilistams ir ateityje.

НАПИШИТЕ НАМ
МЫ ОНЛАЙН 24/7