Taksomertas – pagrindinis darbo Yandex sistemoje įrankis, kurio pagalba Jūs galėsite:

  1. Gauti užsakymus
  2.  Stebėti savo rodiklius ir uždarbį
  3.  Gauti visą aktualią informaciją ir serviso bei Jūsų taksoparko rekomendacijas.

 

Tam, kad pradėti dirbti Yandex servise, reikia atlikti registraciją Yandex Taksometre.

Įdiegę priedą telefone (OS Android), pasirinkite priedo kalbą. Nurodykite savo telefono numerį. Į šį numerį Jūs gausite SMS-žinutę su kodu. Tam kad įeiti į programėlę, Jūs turėsite įvesti šį kodą. Prisijungus sekantį kartą, Jūs iškarto pateksite į ekraną su žemėlapiu.

Tam, kad pradėti gauti užsakymus, įjunkite mobiliajame prietaise priedą Taksometras ir pasirinkite statusą “Laisvas”

Aktyvuokite “Laisvas” tik tada, kada Jūs tikrai esate pasiruošęs vykdyti užsakymus.

Kai tik gausite užsakymą, išgirsite garso singalą. Ekrane pasirodys informacija apie taksi padavimo laiką ir adresą bei bus parodytas maršrutas. Jūs turėsite tik kelias sekundes, tam kad priimti užsakymą arba paspausti “praleisti”. TAČIAU! Tuo atveju, jeigu Jūs praleisite daug užsakymų, prieiga prie serviso bus laikinai sustabdyta. Stekites priimti kuo daugiau užsakymų ir kuo mažiau – praleisti. Jeigu Jūs ne priimsite 3 užsakymų iš eilės, Taksmometras automatiškai pereis į statusą “Užimtas” (taip daroma tam, kad vairuotojo rodikliai ne mažėtu, jeigu Jūs praleidžiate užsakymus atsitiktinai). Atšaukti jau priimtus užsakymus galima tik ekstra atvejais.

Stenkites nevėluoti į iškvietimą, nes už pavėlavimą keleivis gali palikti neigiamą įvertinimą, o tai mažina vairuotojo reitingą.

Kai tik Jūs atvyksite į iškvietimą, keleivis gaus perspėjimą savo priede apie tai, kad mašina jo laukia. Keleivis turi keletą minučių tam, kad prieiti iki automobilio, šios minutės įskaičiuotos į kainą.

Kai tik keleivis įsėdo į Jūsų automobilį, reikia spausti mygtuką “Kelyje” ir pradėti kelionę.

Kelionės kaina, rodoma Taksometre įskaito situaciją kelyje ir kamsčius. Naudokite rekomenduojamą maršrutą, arba vadovaukites keleivio pageidavimais.

Atvykęs į galutinį tašką, užbaikite užsakymą.

Apmokant kelionę kortele, suma už kelionę nurašoma iš keleivio sąskaitos automatiškai. Mokant grynais – gaukite pinigus ir atiduokite grąžą. Spauskite “Apmokėjimas”.

Pabaigus užsakymą, prasideda naujo užsakymo paieškos. Jeigu Jumsreikalinga pertrauka, įjunkite statusą “Užimtas”.

 

Pilną video siužetą apie Taksometras priedo darbą, Jūs galite peržiūrėti

https://youtu.be/8MSwepE6lyQ

 

Jeigu turite klausimų apie Taksometras priedo darbą, fotokontrolės atlikimą, arba kiti klausimai, susiję su priedo ar taksoparko darbu, skambinkite mums arba atvykite į mūsų ofisą, visada Jums padėsime.

 

НАПИШИТЕ НАМ
МЫ ОНЛАЙН 24/7